Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza kargo veya KDV dahil mi?

Fiyatlarımıza kargo ve KDV dahildir.

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?

Anlaşmalı olarak PTT kargo ile çalışmaktayız.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Siparişlerimin sevkiyat durumunu nereden takip edebilirim?

Hesabım bölümündeki “Siparişlerim’’ sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Normal şartlar altında, teslimatlar (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, firmamız e-posta, telefon veya sms yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Siparişim ben yokken adresime gelmiş ne yapmalıyım?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi kargo şubesinden almamanız durumunda siparişiniz firmamıza geri kargo edilecektir. Siparişinizin tekrar gönderilmesini istediğiniz takdirde kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

Kargomu alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen hem dış ambalajını, hem de içini kargo personelinin yanında açarak kontrol ediniz. Kargonun ezik, yırtılmış, kırılmış, paslı vb. gibi hasarlı olduğu durumlarda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı tutturunuz ve bu tutanakla birlikte, kargoyu teslim almadan iadesini isteyiniz.

Siparişim hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Kargonun ezik, yırtılmış, kırılmış, paslı vb. gibi hasarlı olduğu durumlarda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı tutturunuz ve bu tutanakla birlikte, kargoyu teslim almadan iadesini isteyiniz. Ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı paket kargo şirketinden teslim alınmamalıdır. Alıcı bu şekilde teslim alınan ürünün hasarsız ve sağlam olduğunu kabul etmiş sayılmaktadır.

Siparişimi iade edebilir miyim?

Sitemizde satışı yapılan ürünlerin iade edilebilmesi için ambalajlarının kesinlikle açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.  

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Yaptığım ödeme kartıma nasıl yansıyacak?

Kredi kartınızın hesap hareketlerinde veya ekstrenizde “Param” olarak görünecektir.

Ürün bedeli ne zaman iade edilir? 

Kredi kartlarına yapılan iadelerde iade tutarı 1 veya 3 iş günü içinde (Bu süre bankaların süreç ve uygulamalarına göre değişebilir) kredi kartına yansır.